Mečislav Krhoun у своїй праці Koledy, порівнюючи колядки, зібрані Федьковичем і Гнатюком зазначає:
Některé rozdíly jsou nápadné, např. u Feďkovyče „В тебе шуби соболеві, Горностаї королеві" — u Hnaťuka „У тебе шуби соболевії, А горностаї коралевії", u Feďkovyče „А жупани як у пана, А контуши всі в кожусі" — u Hnaťuka „У тебе жупани як у пана, А контуші, як скочусі", u Feďkovyče: „В тебе лани, як загаї, В тебе хліби, як Дунаї" — u Hnaťuka „У тебе лани, як загаї, У тебе хліби, як тихий Дунай". Hranostaj totiž muže být královský, ale ne korálový, podobně kontuš může být lemován kožišinou, ale obrat „контуші, як скочусі" nedává smyslu.
Приблизний переклад:
Деякі відмінності помітні, напр. у Федьковича «В тебе шуби соболеві, Горностаї королеві» — у Гнатюка «У тебе шуби соболевії, А горностаї коралевії», у Федьковича «А жупани як у пана, А контуши всі в кожусі», у Гнатюка — «У тебе жупани як у пана, А контуші, як скочусі», у Федьковича «В тебе лани, як загаї, В тебе хліби, як Дунаї» — у Гнатюка «У тебе лани, як загаї, У тебе хліби, як тихий Дунай». Горностаї можуть бути королівськими, але не кораловими, також контуш може бути вишитий хутром, але оборот «контуші, як скочусі» не має сенсу.
Оскільки, значення слова скочусі немає в словниках, то цілком можна погодитися з думкою вищезазначеного автора, і висунути припущення, що можлива помилка (неточність запису збирача, бо записи того часу — «від руки», а не аудіо чи відео; можливо, помилка респондента) у фольклорному тексті, записаному Гнатюком. Можливо, цей рядок мав би звучати так як у Федьковича «А контуши всі в кожусі».
Щодо «Колядки та щедрівки / Вступ, ст. О. Дея. – Київ: Наук. думка, 1965», то Олексій Дей є лише упорядником, тобто він міг брати тексти з різних збірників, виданих раніше і обрав, той варіант твору, який був записаний Гнатюком (або іншим збирачем).