До відповіді Sasha хотів би додати що використання пробілів не регулюються правописом, тому що терміну "пробіл" (чи "прогалок") у правописі немає.
Використання пробілів (і взагалі їх існування) це особливості друкарсько-видавничого процесу і те, як вони використовуються описано у документах що стосуються створення друкованих текстів. А саме — це довідники для працівників видавництв і (можливо) посібники для користувачів друкарських машинок.
Ну і відповідно, відповіді по посиланнях, що навів Sasha апелюють до ГОСТів, довідників, спеціальної літератури, але не до правил, правописів і т.і.
Власне, поки люди не користувалися інтернетом для спілкування, особливості використання прогалків не були цікаві широкому загалу, тепер все це змінилося.
Щоб все-ж таки навести приклад стандарту оформлення ініціалів процитую книгу 1988 року видання "Довідник художнього і технічного редакторів" пдф у власному перекладі з російської:
Скорочення повинні бути відокремлені від чисел чи слів, які їх стосуються, на напівкегельну*. Так само повинні бути розділені між собою і від прізвища ініціали. У журнальних, газетних, інформаційних виданнях і виданнях оперативної поліграфії допустимі відбивки міжсловним прогалком.
* напівкегельна — це напівкегельна шпація (англійською en-space), тобто прогалок, ширина якого відповідає ширині літери n.
Для тих кому цікаво — великий список щодо правил використання прогалків рос. у типографському наборі.