На сайті Київська медіашкола подана стаття "Чи треба ставити кому після сполучення «з повагою» в ділових листах?":
Очевидно, ці конструкції є неповними реченнями. Натомість повні речення мають таку форму: Із подякою до вас звертається ректорат КНЕУ.
На місці пропуску слів у неповних реченнях ставлять здебільшого тире. Якщо сполучення слів з повагою, з подякою тощо вжиті безпосередньо перед прізвищем, назвою посади, назвою установи, організації, то між ними ставлять тире.
Якщо такі звороти розміщені в одному рядку на відстані від прізвища, назви посади, назви установи, організації або в другому рядку, нижче від них, то між ними не вживають розділових знаків. Увічливого, дружнього тону вашому листу нададуть завершальні фрази на зразок Щиро Ваш...; Із найкращими побажаннями...; Щиро відданий Вам...; а офіційного характеру – З повагою...; Із вдячністю й повагою...; З повагою та найкращими побажаннями...
Також О. Авраменко у Сніданку з 1+1 каже, що речення типу "з повагою Віталій Кличко" є неповними, бо можна додати "з повагою ставиться до Вас Віталій Кличко". Таким чином або жодного розділового знаку не ставимо, або ж ставимо тире. Наприклад:
З повагою - Віталій Кличко
З повагою Віталій Кличко
P. S.: Бачила ще фото, де чітко написано із прикладами, однак не можу знайти. Якщо натраплю, то обов’язково кину.