Не до кінця розумію процес додавання нових слів в українській мові. Логіка підказує, що слово стає частиною мови, коли його додають у словник, який видається уповноваженою організацією/інститутом.
Для англійської мови знайшов таке:
Головними ресурсами є Oxford English Corpus і Oxford Reading Programme. Перше джерело містить велику кількість текстів, зібраних на просторах Інтернету, а другий — електронну колекцію пропозицій або маленьких уривків текстів абсолютно різних стилів: від текстів пісень до матеріалів з наукових журналів.
Працівники видавництва постійно відстежують ці два ресурси на предмет наявності нових слів. Якщо вони бачать, що нове слово або термін з’являється досить часто в абсолютно різних контекстах, поняття стає кандидатом на додавання в якійсь із Оксфордських словників. У підсумку вибираються саме ті слова, які вважаються найбільш значимими і важливими, які залишаться в мові на довгий час.
Частково, на це питання дають відповідь тут, тут і тут, однак мене цікавить, чи існує якийсь формалізований процес, критерії, терміни як вибираються слова, що стають кандидатами на додавання?