2

Які можете порекомендувати ресурси/сайти/підручники для вивчення української? Основна моя проблема у тому що більшість авторів пропонують вивчення української через англійську, що практично не має сенсу у випадку поляка. Тож шукаю підручників чи інших ресурсів що пропонують або вивчення української як іноземної не спираючись на конкретну іноземну мову.

1 Answer 1

2

Начебто існує такий підручник:
Bożena Zinkiewicz-Tomanek, Oksana Baraniwska «Język ukraiński dla początkujących», «Petrus»
(Bożena Zinkiewicz-Tomanek, Oksana Baraniwska «Język ukraiński dla początkujących»; 2012, Kraków, «Petrus»; ISBN 978-83-7720-145-9).

Також натрапляв на лекції на YouTube:

Але наскільки те все підходить, сказати важко (бо я навіть не володію польською).

2
  • 1
    Дякую за відповідь. Досить цікаво, особливо що всюди є аудіоматеріали. Проте мені більш цікаво було знайти саме українського авторства ресурси. Але з Твоїх посилань теж знайшла для себе кілька речей, тож подяка :) Jan 7 at 20:15
  • До речі, у підручника є продовження — «Język ukraiński dla średniozaawansowanych».
    – Sasha
    Jan 7 at 21:06

Your Answer

By clicking “Post Your Answer”, you agree to our terms of service, privacy policy and cookie policy

Not the answer you're looking for? Browse other questions tagged or ask your own question.