Ольга Кобилянська використовує слово глупість у романі «Апостол черні»:
«Глупість, Юлій?» — повторила Оксана уражено. — «Глупість, Оксано, марнота, а коли хочеш, то чистий припадок, що кождому мужикові може в дорозі трапитися».
Слово глупість зустрічається в літературно-мистецькому публіцистичному журналі українців Словаччини «Дукля», щоправда разом з нецензурною лексикою:
А Орко — не дурний же хлопець! — атакував навально, ще й повній мірі використовуючи той пащекуватий чортів антураж, — і ні секунди передиху! — тільки-но посуну фігуру, як він тут же: «Ага! Добре! Ти, голубчику, зробив велику дурницю!» — з пащек тим часом: «Га-га! Го-го! Дайʼму, дайʼму!» — тільки-но задумаюсь на хвильку, як він тут же: «А казали, що ти вмієш грати… я ось давно походив!» — з єхидством, а з пащек тим часом: «Ходи, кур-р-р… Орко все одно тебе розібʼє в пух і прах… не грай варʼята!» — пішов, пересунув фігуру, як сновида… а той знову: «Ось і спіймав я тебе — капець тобі!» — і руками, руками… над дошкою, ніби два орли стервʼятники, та хап мою вежу чи офіцера. «А це ще більша глупість твоя!» «А зараз і твоїй королеві скручу голову!» «Ще хід — і піднімай руки!» «Ха-ха! — га-га!» «Здавайся, блядь!» «Орку, тисни, скурвого сина, тисни!»
Іван Багряний використовує це слово в «На новий шлях»:
Чи треба підкреслювати наївність і печальну глупість таких тверджень?
Дмитро Кешеля вживає глупість у «Пора грибної печалі»:
А, Петрику, чим ти журишся, — спокійно відповів Великий речник. — На старість людина так само дуріє, як і за молодості. Біда лише в тому, що у старого глупість набагато ширша і довша…
За допомогою Google Книги можна знайти ще більше прикладів.
У Etymological Dictionary of the Ukrainian Language Ярослава Рудницького, том І, на ст. 653 воно є серед похідних до слова глупий, з посиланням на Українсько-німецький словник Желехівського:
Deriv. глу́по, глупота́, глу́пість, глу́пощі, глу́пство, оглупі́ти, доглу́патися, dial. о́глуп, Wd. туп[т]а́к, глупе́й, глупта́вий, глупува́тий (Желеховський 1, 144-145);
Також, з посиланням на Лексис Лаврентія Зизанія:
… глупость (1596 Зизаній), глу́пост (1627), глу́пство (1596 Зизаній, 1627 Беринда), …
Вважаю, що наведені приклади доводять, що слово існує.