1

На сайті інтернет-магазину на кнопці правильніше написати "Додати в кошик" чи "Додати до кошика"?

4

На основі дубля

пропоную використати "Покласти в кошик" або "Додати в кошик", бо мова йде про перенесення чогось всередину об'єкту.

| improve this answer | |
  • 2
    А «додати до кошика» у мене особисто асоціюється з тим, що кошик — це один із куплених чи вибраних предметів. Типу, я вже купив чи вибрав олівець, кошик, джинси — і тепер до олівця, кошика, джинсів додаю ще фен. Тобто «додати до» найбільше пасує, коли ми додаємо предмет до ряду подібних; а оскільки кошик — це не куплений/вибраний предмет, а лише уявне вмістилище для куплених/вибраних предметів, то мені здається, «додати до» — не найкраще. Але можу помилятися. – Sasha Jan 30 at 13:24
  • 2
    "Додати до кошика", або "покласти в кошик". Не знаю, чому -- здається очевидним... Проте, згоден з @Sasha -- "додати до кошика" може бути невірно прочитано... – Mikhail T. Feb 16 at 23:30

Your Answer

By clicking “Post Your Answer”, you agree to our terms of service, privacy policy and cookie policy

Not the answer you're looking for? Browse other questions tagged or ask your own question.