6

Як правильніше і чи є взагалі різниця між

1. Поміняти місцями А з Б
  2. Поміняти місцями А та Б

Тобто використовувати з чи та?

• Мені здається, тут можна обидва варіанти. Як «чим відрізняються А та Б» та «чим відрізняється А від Б». Але обґрунтувати ніяк не можу. – Sasha Nov 17 '18 at 16:22
  • @Sasha, коли ми вже навчимося (а також навчимо наших модераторів) не робити напів-відповідей у коментарях? Два роки, сотні власних відпорвіде, тисячі вдячних читачів, майже 20к репутації, а віз і нині там… Коментарі існують лише з єдиною метою: уточнення/покращення запитання/відповіді, під яким вони написані. І все. Усі інші коментарі мають бути видалені. – bytebuster Jan 19 at 2:17
  • @bytebuster, ми ж уже обговорювали це. Ви багато разів висловлювали свою позицію, я багато разів висловлював свою, я сподівався, що ми обидва зрозуміли, що маємо різні погляди на це. Якщо коротко: (1) я не вважаю напіввідповіді в коментарях чимось поганим; (2) я вважаю, що цей мій комментар не заслуговує бути названим навіть напіввідповіддю. – Sasha Jan 19 at 11:31

Your Answer

By clicking “Post Your Answer”, you agree to our terms of service, privacy policy and cookie policy

Browse other questions tagged or ask your own question.