В одному інтернет-виданні натрапила на такий заголовок: "Модні бренди викрили в дискримінації жінок". Згідно зі Словником української мови онлайн, слово викривати має такі значення:
ВИКРИВА́ТИ, а́ю, а́єш, недок., ВИ́КРИТИ, ию, иєш, док.
кого, що. Виявляти приховане, злочинні чи негативні дії або причетність кого-небудь до цих дій. Вже й дощі почали накрапати. І хто знає, чи не розмиють вони як-небудь випадково землю під стіною й не викриють нашого підкопу? А прокопано було вже доволі (В. Винниченко); Я повинен був .. допомогти викрити зрадника (Ю. Яновський).
що. Робити відомим, засуджуючи (хиби, неправильність у чому-небудь, чиїсь дії і т. ін.). Письменник Франсуа Рабле викриває і таврує вади сучасного йому суспільства (з публіц. літ.).
що. Розкривати, показувати щось приховане. Знала [Любов], що червоніє, як дівчина, викриває свою приховану радість (Іван Ле); Вона вже мусить сама викрити своє ймення (Леся Українка); Наука викрила колосальні закони природи (В. Підмогильний).
Згідно з керуванням, вказаним у словнику, це дієслово вимагає знахідного відмінка іменника, але вжито прийменникову форму місцевого. Чи прийнятна така будова словосполучення?
Інше видання також опублікувало статтю з тією ж назвою, але за кілька годин змінило її на "Модні бренди звинуватили у дискримінації жінок". Та дієслово звинуватити не є синонімом до викрити. Отже, як можна перефразувати речення зі збереженням вкладеного змісту?