Так існує:
супроводження
Позначає дїю [тривалої] дїї, що є звичаєвим для подібних віддїєваних іменників з наростком ння. Загалом так зазначає і СУМ.
супровід
Позначає живу чи неживу річ, котра відображає дїю. Про всяк зазначу, що за цією річчю не утворюється дїя, бо тоді був би наросток ка.
Наразі це звучить складно, оскільки мовознищення чуттєво спотворило наростків, але спробую пояснити прикладами чи порівняннями. Тому наразі вони є сутямами в більшості випадках, але коли цїкава різниця, то буде наступне:
ø
- гра — це річ дїї;
- добрий супровід — похвала речі дії, не обовʼязково при цьому чогось робити.
ння
- грання — це дїя дїї;
- добре супроводження — похвала дїї дїї, він зробив добре дію.
Детальнїший приклад на основі чогось: знаємо, що є якісна відома музіка, де грають двоє, тому ми вже знаємо, що супровід якісний, але треба для цього майстерні супровідники; прийшли на виставу, але нам не сподобалося, бо супроводження було геть погане, бо майстер захворів, а замість нього зʼявився новачок чи хтось непідготовлений.
Про всяк також додам і ка, оскільки заувагу зробив:
- ка
- іграшка, хоча доречніше забавка проти забава — річ, котра робить дїю;
- супровідка — уявна річ, котра супроводжує вас, тому аби ввічливіше назвати жінку, котра супроводжує вас, бажано звати супровідницею, тобто від наростка ник в ниця, що є можливим тут, порівняйте з провідниця; хоча, так, ка може позначати і деякі жіночі звання, а (ни)ця навпаки щось неживе чи взагалі уявне.