Чи можна сказати «З метою покращення умов…». Стаття "Список помилок перекладу з російської" у Вікіпедії вказує, що «Слово «мета» в українській мові передає важливе життєве завдання або ідейне спрямування людини» і пропонує замість "з метою..." вживати "щоб..." або "для...", але в мене виникають сумніви з цього приводу. Хотілося б дізнатися напевно.
1 Answer
Визначення з СУМ-20
МЕТА Те, до чого хтось прагне, чого хоче досягти; ціль (у 2 знач.). // Заздалегідь намічене завдання; задум (у 1 знач.). Ма́ти на меті́ <Ма́ти мето́ю (ці́ллю)> див. ма́ти2; Осяга́ти / осягну́ти (осягти́) [свою́] мету́ [ціль] див. осяга́ти; Ста́вити / поста́вити (покла́сти) [собі́] мето́ю (за мету́) див. ста́вити.
(1) З мето́ю: а) (у знач. прийм. з род. в.) для чого-небудь. Вночі по тихій вулиці ходили патрулі, інколи навідувалися і до Барвистих з метою перевірки мандатів (С. Чорнобривець); б) (у знач. спол.) для того, щоб. Віталик іде на радіовузол не з метою тепліше влаштуватися, а тому, що там треба заміни, бо найближчий його друг Сашко Литвиненко з осені переходить до інституту на стаціонар (О. Гончар); Всім дозволено говорити з Генріхом з метою схилити його до покаяння (П. Загребельний).
Отже, словосполучення "З метою покращення..." є абсолютно правильним.